dziś jest: sobota, 22 wrzesień 2018 r.
Wyszukiwarka NetSprint
Zagłosuj na mnie         
Ania Kosicka (id.157)
Ania Kosicka

Ania Kosicka

adres:  

napisz:  ankodarba@o2.pl

wiek:  

o mnie:  

Włosy ciemne br±zowe. Mam 8 letni± córkę, teraz ponownie spodziewam się dziecka. Ukończyłam ogólniak. Potem urodziłam córkę. Na studia poszłam do Poznania. Studiowałam przez rok prawo, ale zrezygnowałam, bo nie przykładałam się do nauki. Za wiele rozumiałam, a nie o to w tym wszystkim chodzi, żeby rozumieć, tylko, żeby wykuć.
Wszystko mnie interesuje a zarazem niewiele...
lubię muzykę poważn±, od dzieciństwa chciałam być baletnic± lub skrzypaczk± (nie udało się).
Lubię psy. Mam sukę Taszę rasy bokser. Lubię psy duże i silne. I zdecydowanych ludzi.
Jestem estetk±.
W stosunku do otoczenia jestem zazwyczaj łaskawa, ale potrafię być strasznie despotyczna. Lubie zawsze mieć rację. Ale bez przesady...
Mam kilku prawdziwych przyjaciół. Nie lubię jednak zbyt wielkich zażyło¶ci z ludĽmi. Nie znoszę całować się z koleżankami na powitanie i pozegnanie. Nawet z rodzin±. Jedynie najbliższa rodzina może sobie na wiele ze mn± pozwolić.
Uwielbiam surowe mięso, gotowane warzywa i ziemniaczki. Pijam zimne piwo - nie za wiele, tylko tyle, żeby ugasić pragnienie. Nie lubię niezdarstwa i spięcia innych osób w restauracji. Wszystko powinno być naturalne i spontaniczne.
Kocham morze i góry. Nigdy nie mogę się zdecydować, w którym z tych miejsc mam spędzić urlop. Lubię miejsca, gdzie nie ma dużo ludzi. Wolę w ciszy spędzać wolne dni.
Najlepszy mój sport to spacery, noszenie toreb z zakupami, bieganie na 4 piętro i czasami"taniec" na imprezach. Politycy tak mnie drażni±, że z rado¶ci± przyjęłabym informację i kilku podłożonych ładunkach pod fotelami niektórych z nich. Tak dla przykładu...

 • Ania

 • Statystyka

  Rozkład Głosów
  10:75
   9:27
   8:34
   7:32
   6:26
   5:27
   4:24
   3:17
   2:12
   1:92
  punktacja
  Total:2043
  oglądalność:16660
  Głosowało osób:366
  Wstrzymało się od głosu:16294
  Średnia pkt:5.58

      dodaj swoją opinię

      schowaj

  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

  Redakcja ZGO.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Przypominamy, że osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa ZGO.pl lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  Redakcja zastrzega sobie prawo medarcji komentarza, jeżeli komentarz będzie naruszał w/w wymienione kwestie. Twój komentarz zostanie również usunięty w przypadku zgłoszenia do moderacji. W przypadku ciężkiego naruszenia przepisów prawa zostanie zgłoszony do odpowiednich organów ścigania.

  • Brak komentarzy na ten temat.

  Dodaj swoje zdjęcie!

  wyszukiwanie osoby

  Regulamin

  Ostatnio dodane zdjęcia

  • kamisia1016
  • tymon

  Redakcja nie odpowiada za treść umieszczonych ogłoszeń

  PHU ELKA
  Wilkanowo, ul. Kosowa 3A,
  66-008 Świdnica,
  tel. 68 478 48 38, 68 453 31 65
  www.elka.zgora.pl

  Projektowanie i pozycjonowanie stron www